На базі Несолонської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області 3-го жовтня 2017 р. відбулися громадські слухання на тему «Створення експериментального середовища (платформи) для реалізації інноваційної моделі публічного управління та проектів сталого соціально-економічного розвитку громади», в яких взяли участь виконавці проекту.

До обговорення питань розвитку сільських територіальних громад були запрошені представники Новоград-Волинської районної ради, Новоград-Волинської районної державної адміністрації, Несолонської сільської ради, Житомирського національного агроекологічного університету, громадських організацій, Асоціації міст України, Асоціації сільських і селищних рад, мешканців родових поселень, представники ЗМІ. В ході громадських слухань були висвітлені ряд доповідей, серед яких була доповідь к.е.н., доцента кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції ЖНАЕУ Данкевича В. Є. на тему: «Інклюзивна модель сталого розвитку сільських громад в умовах євроінтеграційної перспективи».